Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

<h3 style="text-align: center;"><strong>Wesołych Świąt!</strong></h3>
<!--more-->
<h4 style="text-align: center;">Życzymy wesołych, ciepłych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia. W okresie tego wyjątkowego czasu warto trochę odetchnąć, zatrzymać się i spędzić go z najbliższymi.
Radosnych Świąt, szalonego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku 2022 życzy:
</h4>
<h4 style="text-align: center;"><strong>Zespół P.B. DOM. Sp. z o.o.</strong></h4>
<p style="text-align: center;">źródło grafiki: rawpixel.com</p>

Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz 30.09 – 01.10.2017

Po raz kolejny pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na największe wydarzenie branży nieruchomości w naszym regionie - Targi nieruchomości i wyposażenia wnętrz, które odbędą się w dniach 30.09 - 1.10.2017r. w Azoty Arena w Szczecinie.

Zapraszamy Państwa do stoiska P.B. DOM gdzie będzie można zapoznać się z ofertą, porozmawiać na temat budownictwa energooszczędnego, szkieletowego i oferowanych przez naszą firmę produktów. Nasi przedstawiciele zapewnią profesjonalną obsługę klienta oraz udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.

Przygotowaliśmy dla Państwa katalog zawierający projekty domów energooszczędnych odpowiadający na wymagania metrażowe i estetyczne naszych odbiorców oraz ciekawe informacje o budownictwie energooszczędnym.

Zapraszamy!

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Święta Wielkanocne to szczególny czas, który sprzyja refleksjom i spotkaniom w gronie rodzinnym. Pozwalają oderwać się od codziennego rytmu życia oraz spojrzeć z dystansu na wiele spraw. Dzięki temu można dostrzec, jak wielką wartością są międzyludzkie więzi i jak ważna jest tradycja.

Read More

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności. Niech nadchodzące Święta będą dla nas wszystkich czasem niezapomnianym, spędzonym w atmosferze rodzinnego ciepła i wielkiej radości, a nadchodzący Nowy 2017 Rok przyniesie spełnienie wszystkich planów, ambicji i marzeń.